KONTAKTUJTE NÁS NAHORU

ADELIO LATTUADA beta 8

HRANOVÉ BRUSKY

beta 8

POPIS

Dvoustranná hranová bruska pro opracování rovných hran se sražením s 8 hrncovými kotouči a možností přidání jedné jednotky pro sražení rohů a nebo sériového kotouče na každé straně.

Hranová bruska je vybavená systémem pro automatické formátování a zarovnání skla. Má panel s barevným dotykovým displayem, který slouží na kontrolu, provoz a údržbu stroje. Díky tomuto panelu může operátor řídit (automatický/manuální) cyklus přípravy, výkon a monitorování opracování pomocí série velmi užitečných funkcí, jako jsou například záznam nejběžnějších opracování, statistika používání stroje v reálném čase, údržba stroje a správa alarmů.

Na vstupní straně stroje jsou dva řídící panely, na které jsme umístili ampérmetry pro měření spotřeby výkonu kotoučů, stejně jako další ovládací prvky, které jsou užitečné v momentě vkládání skla do stroje. Robustní a pevná základna je vyrobená z obloukově svařované ocelové konstrukce. Konstrukce je zesílená, aby se zabránilo torznímu efektu samotné konstrukce. Systém přenosu pohybu je realizovaný pomocí převodovky, která je umístěná v ideální poloze vůči pásu, aby se zaručila lepší přesnost a trvanlivost tyče, synchronizace a jednoduchá výměna pásů.

Hlavními silnými stránkami této dvoustranné brusky jsou použité moderní technologie, vysoká kvalita elektronických komponentů, senzorika a automatizace, a spolu s tím tedy i jednoduché a rychlé nastavení a polohování. Z tohoto důvodu je bruska vhodná zejména pro malé výrobní série.

KONFIGURACE KOTOUČŮ

beta 8

KONFIGURACE KOTOUČŮ (VOLITELNÁ)

beta 8

EXTRA KONFIGURACE KOTOUČŮ

beta 8

EXTRA KONFIGURACE KOTOUČŮ (VOLITELNÁ)

beta 8

TECHNICKÉ ÚDAJE

rychlost 0,5 - 6 m/min
Volitelný: 0,5 - 8 m/min
minimální velikost skla 190 mm
maximální velikost skla 4200 mm
funkční tloušťka skla 3 - 20 mm
výkon 37 kw
rozměry 5440 x 4520 x 1900 mm
hmotnost 6500 kg
max. zatížení skla (na dopravníku) 600 kg/m
výška pracovní plochy 960 mm

MULTIMÉDIA