KONTAKTUJTE NÁS NAHORU

ADELIO LATTUADA beta 10

HRANOVÉ BRUSKY

beta 10

POPIS

Dvoustranná hranová bruska pro opracování rovných hran se srážením s 10-ti hrncovými kotouči a možností přidání jedné jednotky pro srážení rohů a nebo cériového kotouče na každé straně.

Hranová bruska je vybavená systémem pro automatické formátování a zarovnání skla. Má panel s barevným dotykovým displejem, který slouží na kontrolu, provoz a údržbu stroje. Díky tomuto panelu může operátor řídit (automatický/manuální) cyklus přípravy, vykonávání a monitorování opracování pomocí série velmi užitečných funkcí, jako jsou například záznam nejběžnějších opracování, statistika používání stroje v reálném čase, údržba stroje a správa alarmů.

Na vstupní straně stroje jsou dva řízené panely, na které jsme umístili ampérmetry pro měření spotřeby výkonu kotoučů a zároveň i další ovládací prvky, které jsou užitečné v momentě fáze vkládání skla do stroje.

Robustní a pevná základna je vyrobená z obloukově svařované ocelové konstrukce. Ta je zesílená, aby se zabránilo torznímu efektu celé konstrukce. Systém přenosu pohybu je realizovaný pomocí převodovky, která je umístěná v ideální poloze vůči pásům, aby se zaručila lepší přesnost a trvanlivost tyče a synchronizace a zároveň jednoduchá výměna pásů.

Hlavními silnými stránkami této dvoustranné brusky jsou použité moderní technologie, vysoce kvalitní komponenty pro elektroniku, senzoriku a automatizaci současně s jednoduchým rychlými nastavením a polohováním. Z toho důvodu je bruska vhodná zejména pro malé výrobní série.

KONFIGURACE KOTOUČŮ

beta 10

KONFIGURACE KOTOUČŮ (VOLITELNÁ)

beta 10

EXTRA KONFIGURACE KOTOUČŮ

beta 10

EXTRA KONFIGURACE KOTOUČŮ (VOLITELNÁ)

beta 10

TECHNICKÉ ÚDAJE

rychlost 0,5 - 6 m/min
Volitelný: 0,5 - 8 m/min
minimální velikost skla 190 mm
maximální velikost skla 4200 mm
funkční tloušťka skla 3 - 25 mm
výkon 45 kw
rozměry 5820 x 4520 x 1900 mm
hmotnost 7000 kg
max. zatížení skla (na dopravníku) 600 kg/m
výška pracovní plochy 960 mm

MULTIMÉDIA