KONTAKTUJTE NÁS NAHORU

SCM balestrini power

CNC PRO 3D OPRACOVÁNÍ

balestrini power

POPIS

Balestrini Power je nová řada pracovních center, charakteristická redukovanými celkovými rozměry, které zabezpečují výkon, flexibilitu a produktivitu, která byla navržená na základě požadavků výrobců interiérového a exteriérového nábytku. Kompaktní konstrukce vylepšuje přístup k pracovním stolům v době nastavování při změně pracovního programu. Jednotlivé modely s různými rozměry nosného mostu umožňují také opracování dílců i s velkými rozměry.

VÝHODY

balestrini power

MODULARITA PRACOVNÍCH STOLŮ

Pracovní stůl s příčnými suporty je navržen pro maximální modularitu v závislosti na požadavcích výroby. Upínací zařízení pro fixování opracovaného dílce se výborně přizpůsobují pro opracování dílce jakéhokoliv tvaru. Hliníkový multifunkční stůl umožňuje optimální uchycení dílců použitím šablon a nebo jiného vhodného zařízení (přísavky a svěráky).

balestrini power

VYSOKÁ RYCHLOST OPRACOVÁNÍ

S 5-osou revolverovou pracovní hlavou jsou všechny požadované nástroje ihned k dispozici, což zaručuje neporovnatelnou rychlost opracování. Alternativně je možné stroj vybavit pracovní hlavou PX5 s jedním elektrovřetenem, používaným pro složité opracování a vysoký úběr materiálu.

balestrini power

BEZPEČNOST A ERGONOMIE

Nové ochranné kryty s posuvnými horizontálními dveřmi dokonale splňují bezpečnostní a ergonimické požadavky po dobu všech fází opracování. Pro zákazníky, kteří chtějí redukovat celkové rozměry stroje a zároveň mít celkovou bezpečnostní ochranu, jsou k dispozici ochrany s vertikálními posuvnými dveřmi.

balestrini power

ZjEDNODUŠENÉ 5-OSÉ PROGRAMOVÁNÍ

Nový 5-osový software Smart Pro CAD/CAM umožňuje vytvářet pracovní dílce a operace pro automatickou optimalizaci a simulaci v jednoduchém pracovním prostředí, což výrazně redukuje čas programování.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Lineární osy
Rozsah osy X mm 3000-4000-5000-6000
Rozsah osy Y mm 1800-2550-3550
Rozsah osy Z mm 700-1000
Rychlost pohybu v osách X-Y-Z m/min 90-90-60
Pracovní stoly   Suportový pracovní stůl - Multifunkční pracovní stůl
Typy pracovních hlav   PX5 - CS33 - CS44
Max. rychlost otáček vřetene ot/min 24000
Rotační osy
Rotace osy B ° +/- 120 (LI11) – 360 kontinuální (CS33 and CS44)
Rotace osy C ° +/- 270 (PX5) – +/- 370 (CS33 and CS44) 
Zásobníky nástrojů
Lineární zásobník nástrojů počet pozic 6-8
Otočný zásobník nástrojů počet pozic 16-20

MULTIMÉDIA

DOKUMENTACE

balestrini power_EN