KONTAKTUJTE NÁS NAHORU

SCM balestrini idea

CNC PRO 3D OPRACOVÁNÍ

balestrini idea

POPIS

Balestrini Idea je 5-osé obráběcí centrum centrum s pevnou mostovou konstrukcí, jednou pracovní základnou a jedním nebo dvěma pracovními stoly. Je ideální řešením pro výrobce interiérového anebo exteriérového nábytku, kteří požadují lehkou uživatelnost, flexibilitu a výkon na celkové ploše pouze 13,5 m2.

VÝHODY

balestrini idea

NEJMENŠÍ STROJ V KATEGORII

Redukované rozměry umožňují, že není nutné rozmontování stroje pro jeho převoz.Rozměry však nelimitují výkon, což umožňuje opracování rozměrných dílců i v pendulárním módu.

balestrini idea

MODULARITA PRACOVNÍHO STOLU

Pracovní stůl se suporty je navržen pro maximální modularitu s ohledem na požadavky výroby. Zařízení pro uchycení opracovaných dílců jsou velmi vhodné pro opracování dílců jakéholiv tvaru. Hliníkový multifunkční stůl umožňuje optimální uchycení dílců použitím šablon a nebo jiného vhodného zařízení (přísavky a svěráky) .

balestrini idea

VYSOKÁ RYCHLOST OPRACOVÁNÍ

S 5-osou revolverovou pracovní hlavou jsou všechny požadované nástroje ihned k dispozici, což zaručuje neporovnatelnou rychlost opracování. Alternativně je možné stroj vybavit pracovní hlavou se samostatným vřetenem LI11, ideálním pro komplexní operace a velký požadovaný úběr materiálu.

balestrini idea

ZJEDNODUŠENÉ 5-OSÉ PROGRAMOVÁNÍ

Nový 5-osový software Smart Pro CAD/CAM umožňuje vytvářet pracovní dílce a operace pro automatickou optimalizaci a simulaci v jednoduchém pracovním prostředí, což výrazně redukuje čas programování.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Lineární osy
Rozsah osy X mm 1700
Rozsah osy Y mm 1800-199
Rozsah osy Z mm 700
Rychlost pohybu v osách X-Y-Z m/min 90-90-60
Pracovní stoly   Suportový pracovní stůl - Multifunkční pracovní stůl
Typy pracovních hlav   LI11 - CS33 - CS44
Max. rychlost otáček vřetena ot/min 24000
Rotační osy
Rotace osy B ° +/- 120 (LI11) – 360 kontinuální (CS33 a CS44)
Rotace osy C ° +/- 370
Zásobníky nástrojů
Lineární zásobník nástrojů n° pozic 6-8

MULTIMÉDIA

DOKUMENTACE

Balestrini Idea.pdf