KONTAKTUJTE NÁS NAHORU

SCM superfici rotomagnum

STŘÍKÁNÍ

superfici rotomagnum

POPIS

Vysokokapacitní rotační stříkací stroj speciálně určený pro moření.

Vynikající kvalita dosažená díky vysokému počtu stříkacích pistolí a rychlostí otáčení, které zaručují rovnoměrnou aplikaci i v náročných podmínkách. Automatická výměna filtrů eliminuje přerušení výrobních cyklů a snižuje počet operací údržby.

VÝHODY

superfici rotomagnum

KVALITA:

Díky vysokému počtu stříkacích pistolí (až 20), které je možné řídit jednotlivě a ve výšce karuselu – který je možné nastavit programem – se optimalizace aplikace realizuje pro ty náročné výrobky, kde je rovnoměrnost barev základem konečného výsledku.

superfici rotomagnum

PŘIZPŮSOBENÍ:

Díky dvěma sadám 10-ti stříkacích pistolí a volitelné možnosti přidání a/ nebo vypnutí vícerých rekuperačních jednotek namontovaných na stroji, je možné měnit barvy bez zastavení výroby.

superfici rotomagnum

JEDNODUCHOST:

Systém je integrovaný s intuitivním 3D grafickým PC rozhraním. Parametry, funkce a diagnostiky je možné monitorovat na dálku pomocí dálkového ovládání. Je možné naprogramovat všechny parametry potřebné pro konkrétní dokončovací operace.

superfici rotomagnum

ČISTĚNÍ:

Stroj je vybavený suchým filtračním systémem s odnímatelnými filtračními boxy. K dispozici je volitelný systém automatické výměny filtru - FILTER ON DEMAND - který umožňuje výměnu suchých filtrů, když jsou ucpané.

TECHNICKÉ ÚDAJE

ROTOMAGNUM
Pracovní šířka (mm) mm 1300
Šířka stříkání (mm) mm 1700
Pracovní výška (mm) mm 900 +/- 20
Průměr karuselu (mm) mm 2300
Výkon karuselu (kW) kW 0.75
Max. rychlost karuselu (ot/min) rpm 25
Celkový výkon (kW) kW 26.3
Objem vzduchu (m3/h) m3/h 13500
Celková délka (mm) mm 7190
Celková šířka (mm) mm 4100
Celková výška (mm) mm 7190