Domů | CNC obráběcí centra | Dřevoobráběcí stroje | Centrum se 3-5 interpolovanými osami pro nábytkový průmysl
Morbidelli

Centrum se 3-5 interpolovanými osami pro nábytkový průmysl AUTHOR M

AUTHOR M

CNC obráběcí centrum s pojízdným portálem a trámcovým stolem konstruované pro výrobu nábytku a nábytkových komponentů. Stroj může být vybaven 1-2 elektrovřeteny s 3-5 řízenými osami, několika variantami vrtacích hlav a dalších speciálních obráběcích jednotek.

video video

Technická data

Author

M 400

M 600

M 800

Osy

Osa X

mm

3650/5020/6360

Osa Y

mm

1380/1680

1680/1905

Osa Z (průchod dílce)/počet os

mm

170/1

250/2

350/2

Elektrovřetena

3-4 osy max.

kW

12

5 os max.

kW

18

Vrtací hlava

Vertikální vřetena max.

ks

38

Horizontální vřetena max.

ks

12

Elektrovřeteno „PRISMA 5": Špičková technologie pro 5-ti osé obrábění
Snížené náklady na údržbu, maximální flexibilita a optimální kvalita dokončení, pásový přenosový systém, který eliminuje vibrace a přenos tepla od nástroje k motoru. Tento systém (používaný pro obrábění kovů) umožňuje díky kompaktní konstrukci provádět pracovní operace v omezených prostorech. Mechanický systém blokování elektrovřetene ve vertikální poloze garantuje přesné pracovní operace ve 3 osách.

Vrtací vřeteno RO.AX: Nová technologie garantující vysokou kvalitu vrtání
Nejúčinnější vřeteno na trhu s rotací až 8000 ot/min určené pro všechny nabízené konfigurace vrtacích jednotek. Jednotky mohou být vybaveny 7–50 nezávislými vrtacími vřeteny a integrovaným pilovým kotoučem.

Automatický pracovní stůl MATIC: Nulové časy nastavení

Pracovní stůl s automatickým simultánním polohováním trámců a přísavek nebo mechanických upínek. Každý element stolu (trámec a suport přísavky/mechanické upínky) je vybaven vlastním motorem, což zaručuje nastavení požadované konfigurace pracovního stolu během několika vteřin a současně zabraňuje kolizi nástroje s pracovním stolem. Automatické nastavení probíhá v jedné polovině pracovního stolu, zatímco v druhé polovině jsou prováděny pracovní operace

Software "XILOG MAESTRO": Snadné inteligentní programování
Jednoduché a rychlé programování s kontrolou každé jednotlivé fáze v reálném čase.

Copyright © 2021 Italcomma Moravia s.r.o. - dřevoobráběcí stroje, technologie pro opracování skla, plastů a kompozitů, hliníku a kamene
ITALCOMMA SLOVAKIA s.r.o. - zastoupení pro Slovensko