Domů | Článek O společnosti Italcomma Moravia s.r.o.

O společnosti Italcomma Moravia s.r.o.

pozice

Historie společnosti

Společnost Italcomma Moravia s.r.o. byla založena v roce 2013, jako společnost bez podílu italského vlastníka.

Navazuje na činnost firmy Italcomma, spol. s r. o., která působila na trhu v České republice od roku 1993, a která byla dceřinou společností firmy Italcomma, S.p.A. se sídlem v italském městě Pesaro.

Naše činnosti a cíle

Dodáváme technologie určené především firmám zpracovávajícím masivní dřevo, velkoplošné materiály, sklo, kámen, kompozity, hliník, hliníkové a plastové profily apod.

Snažíme se vyvíjet ve firmu přizpůsobující se Vám zákazníkům. Prostřednictvím našich odborných prodejců, servisních techniků a jejich asistenční podpory, zabezpečujeme ve spolupráci s našimi dodavateli návrhy technických řešení od dodávek jednotlivých strojů až po technologické celky, záruční i pozáruční servis, dodávky náhradních dílů a spotřebního materiálu, různé možnosti financování atd.

Důraz je kladen především na komplexní péči, od odborné konzultace a hledání optimálního řešení, přes včasnou dodávku vlastního strojního zařízení až po v neposlední řadě velice důležitý vysoce kvalifikovaný a pružný servis.

Copyright © 2022 Italcomma Moravia s.r.o. - dřevoobráběcí stroje, technologie pro opracování skla, plastů a kompozitů, hliníku a kamene
ITALCOMMA SLOVAKIA s.r.o. - zastoupení pro Slovensko