COVID-19 aktuálně

COVID-19 aktuálně

 

Vážení obchodní přátelé, každodenní život se nám všem obrátil naruby. Chápeme, že nákup strojů a nových technologií nejsou nyní Vaší prioritou.

Přesto bychom Vás chtěli informovat, že díky několika opatřením jsme nadále připraveni Vám poskytnout naše služby tak, jak jste na ně zvyklí. Jen se s Vámi teď nebudeme potkávat asi tak často osobně, ale rádi k tomu použijeme jednu z mnoha metod online komunikace. Dodávku náhradních dílů se snažíme zachovat ve stejných kolejích jako dříve, jen Vás prosíme o více trpělivosti s termínem dodání, jelikož většinu dílů dovážíme z Itálie, která je pandemií ochromena nejvíce. Náš servisní tým je v pohotovosti, jen musíme respektovat vládní nařízení a některé výjezdy budeme muset odložit nebo omezit.

Rádi s Vámi rozjednáme třeba projekty, na které není v každodenním shonu čas, a které Vaši firmu mohou posunout nad ostatní konkurenci. 

Především ale přejeme Vám i Vašim kolegům a zaměstnancům pevné zdraví a odhodlání překonat tyto těžké časy.

Jsme Vám nadále k dispozici na našich obvyklých kontaktech.

#spolecnetozvladneme

 

Copyright © Italcomma Moravia s.r.o. - dřevoobráběcí stroje, technologie pro opracování skla, plastů a kompozitů, hliníku a kamene
ITALCOMMA SLOVAKIA s.r.o. - zastoupení pro Slovensko