Domů | Čistění | Dřevoobráběcí stroje | Čistící stroje na všechny povrchy
Wandres

Čistící stroje na všechny povrchy Wandres

Wandres

Společnost Wandres vyrábí čistící systémy s lineárními kartáči pro jednostranné nebo oboustranné čistění povrchů plochých i profilovaných dílců. Součástí sortimentu jsou také odsávací pistole a vakuové odsavače pro specifické odstraňování prachu a nečistot z pracovních povrchů. Velké úspěchy slaví Wandres na trhu automotive, ale také u výrobců skla, plastů, papírových obalů a dalších.

video video

Sword Brush BIX
Sword Brush je ideálním řešením pro čistění hladkých povrchů, jakými jsou nábytkové a plastové dílce a desky, kovové polotovary a další. Jeho kompaktní tvar umožňuje integraci do stávajících dopravníkových systémů.

BIX

Combi Sword Brush Una X

Combi Sword Brush Una X je vhodné řešení pro čistění hladkých povrchů a panelů. Jeho nastavitelný rám umožňuje vertikální nastavení kartáčů, například pro manuální nastavení podle tloušťky dílce, popřípadě automatické nastavení pomocí elektroniky.
Una

Tornado Channel

Tornado Channel je systém využívající stlačený vzduch k odstraňování nečistot z těžko dostupných míst, jako jsou vyvrtané a vyfrézované otvory a drážky. Proud vzduchu může být distribuován buď pevnými nebo otočnými tryskami.
TornadoChannel

Čistící moduly

Pro potřeby perfektního výsledku čistění je možné kartáče dovybavit různými typy modulů. Nejpoužívanějším je modul pro vyfukování a odsávání prachu z vyvrtaných otvorů.
AirAssisted

Robot Sword Brush BIR

Robot Sword Brush je ideální řešení pro čistění tvarově složitých dílců s konkávními a konvexními plochami jako jsou karoserie aut, plastové dílce apod.

Robot BIR


Web Sword Brush WSB

WSB kartáč se používá pro čistění rychle se pohybujících folií, například před potiskem, laminováním nebo obracením. Toto zařízení může být použito jak pro papírové a kartónové materiály, tak pro plastové fólie a filmy.

WSB

Odsávací pistole, Vakuový čistič, ...

Odsávací pistole a vakuový (Vac-Blast) čistič mohou odsávat suché a jemné vlhké nečistoty, abraziva nebo malé piliny a šponky z pracovních stolů a povrchů.

Odsavacie pistole

Copyright © 2021 Italcomma Moravia s.r.o. - dřevoobráběcí stroje, technologie pro opracování skla, plastů a kompozitů, hliníku a kamene
ITALCOMMA SLOVAKIA s.r.o. - zastoupení pro Slovensko