Domů | Vrtání a narážení | Dřevoobráběcí stroje | Horizontální CNC vrtací centrum
Morbidelli

Horizontální CNC vrtací centrum UNIFLEX S

UNIFLEX S

CNC obráběcí centrum pro operace vrtání, frézování, drážkování a narážení kolíků. Stroj je vybaven horní a dolní pracovní jednotkou, což umožňuje obrábění panelu z obou stran nebo současné obrábění 2 panelů na protilehlých plochách. Stroj může být vybaven automatickým systémem založení/vyložení panelů a zařazen do výrobních linek, nebo pracovat jako samostatný stroj.

Technická data

Pracovní plocha

mm

3000 x 1300

Vrtací jednotky

ks

2

Vertikální vřetena (každá jednotka)

ks

31

Horizontální vřetena (každá jednotka) max.

ks

10

Elektrovřeteno HSK 63F

kW

6,6

Motor pilové jednotky

kW

2,2

Vrtací jednotky

ks

2

Tloušťka panelu min./max.

mm

10 - 80

Upínací kleštiny ve tvaru „U“ = optimalizace a zkrácení pracovních cyklů

2 upínací kleštiny s inovovanou geometrií a nezávislým posuvem v ose X umožňují jednak vrtání a frézování v prostoru samotných kleštin a rovněž opětovné upnutí obráběného panelu (přesun pozice kleštiny) během obrábění panelu. Tento systém optimalizuje výrobní cykly, redukuje pracovní časy a umožňuje obrobení panelu ze všech 6 stran.

Nejnovější generace vrtacích jednotek = přesné a dokonalé vrtání

Jednotky jsou vybaveny vřeteny s technologií RO.AX. Stroj může být vybaven až 82 vrtacími vřeteny, 2 jednotkami pilového kotouče 0/90°, 2 elektrovřeteny a 2 jednotkami pro nanesení lepidla a naražení kolíku.

Copyright © 2021 Italcomma Moravia s.r.o. - dřevoobráběcí stroje, technologie pro opracování skla, plastů a kompozitů, hliníku a kamene
ITALCOMMA SLOVAKIA s.r.o. - zastoupení pro Slovensko