KONTAKTUJTE NÁS NAHORU

SCM stefani one

OLEPOVÁNÍ

stefani one

POPIS

Stefani one je jednostranná olepovačka hran nejvyšší kategorie navržená pro velké společnosti a pro mimořádně intenzivní používání. Modulární délky až do 16 metrů zaručují výkon kompletních i přizpůsobených procesů pro olepování hran softformingových komponentů, J-Shape, dveří a zárubní použitím materiálů pro dokončování podle nejnovějších trendů. Vysoká produktivita a nízké provozní náklady zaručuje široká škála vysokovýkonných pracovních jednotek. Díky speciálnímu designu je možné uskutečňovat všechny výrobní požadavky stlačením jediného tlačítka.

J-SHAPE: přední řešení pro softformingové hrany

j-shape

VÝHODY

stefani one

NEPOCHYBNÁ PŘESNOST OBRÁBĚNÍ

Dokonalá kvalita výrobku zaručená díky nové generaci pracovních jednotek, které jsou o 15% pevnější a o 50% méně invazívní vůči panelu. Jednotky jsou vybavené o 50% menšími a lehčími NC polohovacími zařízeními s přesností na setinu milimetru, které umožňují konstantní obrábění s rychlostí až 40m/min. s pomocí hyperpřesného propojení nástroj/motor. Na proces vždy nahlížíme z pohledu kvality panelu.

stefani one

NEJLEPŠÍ DESIGN, PRŮMYSLOVÝ VÝKON

J-shape komponenty, dveře, postformované zárubně, přímé nebo lomené zásuvky, delikátně/tvarované dvířka skříněk s nebo bez ochranné fólie je možné vyrobit podle vysokých výrobních standardů s maximální produktivitou za směnu. Díky nosné konstrukci a nedeformované dráze posunu jsou zaručené rychlé a konstantní posuny za každých podmínek.

stefani one

VŽDY PŘIZPŮSOBITELNÉ DOKONČOVÁNÍ

Výběr kvality spojení hrana/panel je možné změnit s maximální flexibilitou a s minimálním časem potřebným na opětovné vybavení nástroji. EVA, PUR, EVA/EVA, EVA/PUR, PUR/PUR, SLIM LINE, nulová lepící linie s technologií AirFusion+, dávkovaní lepidla, automatická výměna lepidla, to jsou jen některé z možností , které poskytuje Stefani one.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Max. rychlost posunu m/min 40
Tloušťka surového materiálu mm 0.3 - 3
Tloušťka pásu (nařezaný/dýhovaný) mm 0.4 - 1
Max. tloušťka masivní nákližky mm 25
Tloušťka panelu mm 8 - 60 (8-80 opt)
Rozměry panelu podľa zloženia
Maximální požadované celkové rozměry m 15
Pneumatický systém MPa 6
Technologie lepení EVA, PUR, EVA/EVA, EVA/PUR, PUR/PUR, SLIM LINE
Technologie nulové spáry AirFusion+
Možnost integrovat do linky áno
Verze stroje levý (pravý na požadavek)
Typ vkládaní panelu manuální (standard)
poloautomatické (volitelné)
automatické (volitelné)

MULTIMÉDIA