KONTAKTUJTE NÁS NAHORU

SCM oikos x

CNC PRO KONSTRUKCE A DŘEVOSTAVBY

oikos x

POPIS

Oikos x je nové SCM obráběcí centrum navržené speciálně pro průmyslové odvětví dřevostaveb, je symbolem dokonalé kombinace preciznosti a produktivity.

VÝHODY

oikos x

TECHNOLOGIE BEZ OMEZENÍ

Nová 6-osá symetrická obráběcí hlava byla navržená tak, aby vykonávala všechny obráběcí operace potřebné pro výrobu konstrukčních nosníků, stěnových panelů a izolačních panelů s maximální rychlostí v prvotřídní kvalitě. Jeho dokonalá symetrie umožňuje opracování obou dvou konců každého konstrukčního prvku při podmínkách minimálního přesahu.

oikos x

BEZKONKURENČNÍ TECHNIKA

Robustní konstrukce obráběcího centra zajišťuje optimální absorbování napětí vznikajícího při opracování konstrukčních prvků a zaručuje trvale vysokou přesnost v průběhu čase. Základna stroje připevněná přímo k zemi bez potřeby stavebních prací zvyšuje stabilitu a výkon stroje.

oikos x

ÚČINNÉ ČIŠTĚNÍ

Špičkové technické řešení pro odvod prachu a pro nakládání s odpadem z obrábění. Použití krytů s automatickým zavíráním v kombinaci s účinným systémem odvádění odpadu umožňuje fyzické oddělení pracovní činnosti od vnějšího prostředí a eliminuje prostoje stroje potřebné na uvedení pracovního prostoru do původního stavu.

oikos x

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ

Maestro Beam&Wall je soffware navržený a vyvinutý společností SCM, který umožňuje jednoduché a intuitivní programování a používání stroje, a je kompatibilní s nejběžnějšími konstrukčními programy CAD používanými v tomto sektoru. Se softwarem Maestro Beam&Wall je jednoduché zvládnout složité projekty vyvinuté jako nestingové obrábění pro konstrukci modulárních staveb.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Max. délka obrobku při automatickém nakládání 19000 mm
Max. průřez pro 6 - stranné obrábění 1250 x 300 mm
Max. hmotnost nakládaného obrobku 4000 kg
Výkon elektrovřetena 13 kW - 25 kW
Zásobník nástrojů 18 pozic
Průměr pilového kotouče do 600 mm

MULTIMÉDIA

DOKUMENTACE

oikos x.pdf