KONTAKTUJTE NÁS NAHORU

SCM stefani cell s

OLEPOVÁNÍ

stefani cell s

POPIS

Stefani cell s je nová all-in-one buňka zaměřená na středně velké investice. Díky konstrukci pro jednoho operátora máte okamžitě k dispozici výhody skutečné výroby v polo-intenzivních výrobních kontextech a / nebo s nehomogenními výrobními dávkami.

VÝHODY

stefani cell s

KOMPAKTNÍ A VYSOKOVÝKONNÝ

v malém prostoru je stroj Stefani cell schopný zpracovávat komponenty pocházející z cyklů nestingového opracování, které jsou už nařezané a naformátované, nebo panely vyžadující rozřezání na dva podélné dílce. Poloautomatické nakládací zařízení ulehčuje a umožňuje podélné a příčné vkládání velkých panelů (do 2700 mm).

stefani cell s

MODULÁRNÍ A EFEKTIVNÍ

Stefani Cell S je navržen tak, aby se dal lehce integrovat do různých výrobních scénářů, díky svojí integraci se systémem „pickback“ – zpětný návratový systém pro pracovní smyčku – pro automatické vykládání na stoh opracovaných panelů a nebo návrat do nakládací zóny operátora.

stefani cell s

JEDNODUCHOST, INTEGROVATELNOST, VŠESTRANNOST

buňka Stefani Cell S je standartně vybavená na provoz v samo-učícím režimu pomocí čárových kódů, nebo QR kódů a nebo prostřednictvím Maestro active watch supervisor, který je schopen přizpůsobit se jakékoliv úrovni logické a fyzické integrace. Samo-učení informací umožňuje automatickému stroji nastavit se na následné opracování bez zásahu obsluhy.

stefani cell s

EDGESTORE MANAGER

Automatický systém učení pomocí čtečky čárových kódů a nebo QR kódů kombinuje program, který se má vykonat se správnou hranou pro mimořádně jednoduchou a rychlou správu výměny olepovací pásky. Díky specializovanému rozhraní softwaru Maestro active edge jsou všechny informace o hranách (název, barva, tloušťka, spotřeba…atd) vždy dostupné na jedné obrazovce.

TECHNICKÉ ÚDAJE

Zpracovatelné rozměry při podélném vkládání (délka X šířka) (min/max) 250x120 / 2500x1200
Zpracovatelné rozměry při příčném vkládání (délka X šířka) (min/max) 120x250 /1200x2500
Operátor (počet) 1
Změna programu na Batch 1 (načítání jedinečného kódu na panelu pomocí čárového kódu / QR kódu ÁNO
Možnost formátovat panel ÁNO
Změna barvy, tloušťky, ochranné fólie hrany ÁNO
Změna rozměru panelu ÁNO
Poloha a tloušťka drážky (ve flexibilním režimu) ÁNO
Změna dávkování lepidla ÁNO
Přidání panelu v době obrábění Batch 1 ÁNO
Management homogenních panelů ÁNO
Správa uzávěru smyčky opracování ÁNO
Opětovné opracování panelů ÁNO
Model olepovacího stroje stefani s

MULTIMÉDIA